Paweł WRÓBEL „Zdjęcie ślubne”, 1983

Aukcja nr 133 - 24.05.2014

„Zdjęcie ślubne”, 1983

akryl, płótno, 50 x 67 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P. 1983 r.

Cena wywoławcza:
4 700 zł
Cena uzyskana:
4 700 zł

Poz. 2, „Zdjęcie ślubne”, 1983 - kontakt