Ewald GAWLIK „Pejzaż z zachodem słońca”, 1991

Aukcja nr 133 - 24.05.2014

„Pejzaż z zachodem słońca”, 1991

olej, płyta, 15 x 20 cm,
sygn. monogramem p.d.: E. G. 1991.
Prezentowany obraz został zakupiony bezpośrednio od Ewalda Gawlika.

Cena wywoławcza:
1 600 zł
Cena uzyskana:
2 600 zł

Poz. 10, „Pejzaż z zachodem słońca”, 1991 - kontakt