Paweł WRÓBEL „Na jarmarku”, 1977

Aukcja nr 133 - 24.05.2014

„Na jarmarku”, 1977

olej, płyta pilśniowa, 41 x 66,5 cm,
sygn. l.d.: Wróbel P 1977 r.
Stan zachowania: dr. ubytek płyty w l.d. narożniku.

Cena wywoławcza:
4 600 zł
Cena uzyskana:
4 600 zł

Poz. 1, „Na jarmarku”, 1977 - kontakt