Aukcja nr 133 - 24.05.2014

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6, 24 maja 2014, godz. 16.00

Aukcja nr 133 - 24.05.2014

Józef PANKIEWICZ: akwaforta, sucha igła, papier żeberkowany z częściowo widocznym znakiem wodnym MBM (MBM Ingres d`Arches, Francja), 13,1 x 15,4 cm,
sygn. oł. p.d.: Pankiewicz;
po konserwacji.
„Dąb w Hampton Court pod Londynem. Drzewo w Hampton Court pod Londynem”, ok. 1903
akwaforta, sucha igła, papier żeberkowany z częściowo widocznym znakiem wodnym MBM (MBM Ingres d`Arches, Francja), 13,1 x 15,4 cm, sygn. oł. p.d.: Pankiewicz; po konserwacji.
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 100 zł

Poz. , Aukcja nr 133 - 24.05.2014 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 133 - 24.05.2014 - kontakt

Aukcja nr 133 - 24.05.2014

Józef PANKIEWICZ: akwaforta,  13,8 x 10,9 cm,
na płycie odwrócony napis p.d.: Caudebec en Caux;
niesygnowana
Grafika opisana i ilustrowana w :  I. Kossowska „Narodziny polskiej grafiki artystycznej 1897 – 1917”, Universitas, Kraków 2000, il. 153, s. 140.
„Rue de la Boucherie à Caudebec en Caux”
akwaforta, 13,8 x 10,9 cm, na płycie odwrócony napis p.d.: Caudebec en Caux; niesygnowana Grafika opisana i ilustrowana w : I. Kossowska „Narodziny polskiej grafiki artystycznej 1897 – 1917”, Universitas, Kraków 2000, il. 153, s. 140.
Cena wywoławcza:
1 050 zł