Aukcja nr 133 - 24.05.2014

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6, 24 maja 2014, godz. 16.00

Aukcja nr 133 - 24.05.2014

: porcelana biała, natrysk czarną farbą, technika drapania, wym. 12  x 16,5 x 7 cm, projekt M. Naruszewicz,  1958, znak zielony drukowany fabryki w Ćmielowie: Ć (w trójkącie) / Ćmielów / Made in Poland, czarną farbą: G-215-733.
Stan zachowania: dr. przetarcia czarnej farby w partii rogów.
FIGURKA „CORRIDA”
porcelana biała, natrysk czarną farbą, technika drapania, wym. 12 x 16,5 x 7 cm, projekt M. Naruszewicz, 1958, znak zielony drukowany fabryki w Ćmielowie: Ć (w trójkącie) / Ćmielów / Made in Poland, czarną farbą: G-215-733. Stan zachowania: dr. przetarcia czarnej farby w partii rogów.
Cena wywoławcza:
550 zł
Cena uzyskana:
800 zł

Poz. , Aukcja nr 133 - 24.05.2014 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 133 - 24.05.2014 - kontakt