Aukcja nr 133 - 24.05.2014

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6, 24 maja 2014, godz. 16.00

Aukcja nr 133 - 24.05.2014

: oprawa platyna pr. 0,950, białe złoto pr. 0,585, cechy austriackie po 1923, luty niższej próby; centralnie dwa diamenty o formie okrągłej i starym szlifie brylantowym - 1,32 ct, VS1/J i 1,43 ct, VS1/J, oraz 16 brylantów VS-SI, łączna masa wszystkich kamieni 3,15 ct, waga 6,070 g.
Wiedeń, ok. 1930.
Opinia Jacka Ożdżeńskiego, eksperta diamentów, gemmologa.
KOLCZYKI ART DECO
oprawa platyna pr. 0,950, białe złoto pr. 0,585, cechy austriackie po 1923, luty niższej próby; centralnie dwa diamenty o formie okrągłej i starym szlifie brylantowym - 1,32 ct, VS1/J i 1,43 ct, VS1/J, oraz 16 brylantów VS-SI, łączna masa wszystkich kamieni 3,15 ct, waga 6,070 g. Wiedeń, ok. 1930. Opinia Jacka Ożdżeńskiego, eksperta diamentów, gemmologa.
Cena wywoławcza:
54 000 zł

Poz. , Aukcja nr 133 - 24.05.2014 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 133 - 24.05.2014 - kontakt