Aukcja nr 133 - 24.05.2014

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6, 24 maja 2014, godz. 16.00

Aukcja nr 133 - 24.05.2014

Leopold WRÓBEL: olej, płótno, 45 x 64,5 cm,
sygn. l.d.: Wróbel.
Na odwrocie drukowana naklejka: Wojewódzka Komisja Związków Zawodowych / w Katowicach / WYSTAWA / Przeglądu Dorobku Amatorskich Zespołów / Artystycznych  Związków Zawodowych / Województwa Katowickiego / w Latach 1961-1962;
napis tuszem: przedmieście.
„Przedmieście. Pejzaż z Szopienic”, ok. 1961
olej, płótno, 45 x 64,5 cm, sygn. l.d.: Wróbel. Na odwrocie drukowana naklejka: Wojewódzka Komisja Związków Zawodowych / w Katowicach / WYSTAWA / Przeglądu Dorobku Amatorskich Zespołów / Artystycznych Związków Zawodowych / Województwa Katowickiego / w Latach 1961-1962; napis tuszem: przedmieście.
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
3 800 zł

Poz. , Aukcja nr 133 - 24.05.2014 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 133 - 24.05.2014 - kontakt

Aukcja nr 133 - 24.05.2014

Ewald GAWLIK: olej, płyta, 20 x 15 cm,
sygn. monogramem p.d.: E. G. 1991.
Na odwrocie autorska naklejka wypełniona  pismem maszynowym : Tytuł: „Kwiaty” / Wym.:  15 x 20 cm / Techn.: olej na pilśni / Wykonał: Ewald Gawlik  / KWK Staszic 1991 r.
Prezentowany obraz został zakupiony bezpośrednio od Ewalda Gawlika.
„Kwiaty”, 1991
olej, płyta, 20 x 15 cm, sygn. monogramem p.d.: E. G. 1991. Na odwrocie autorska naklejka wypełniona pismem maszynowym : Tytuł: „Kwiaty” / Wym.: 15 x 20 cm / Techn.: olej na pilśni / Wykonał: Ewald Gawlik / KWK Staszic 1991 r. Prezentowany obraz został zakupiony bezpośrednio od Ewalda Gawlika.
Cena wywoławcza:
1 800 zł