Paweł WRÓBEL „Skarbnik”, 1982

Aukcja nr 128 - 26.10.2013

Paweł WRÓBEL „Skarbnik”, 1982
„Skarbnik”, 1982

akryl, płótno, 51,5 x 55,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1982 r.

Cena wywoławcza:
4 000 zł
Cena uzyskana:
9 000 zł

Poz. 4, „Skarbnik”, 1982 - kontakt

Paweł WRÓBEL „Skarbnik”, 1982