Paweł WRÓBEL „Gra w piłkę”

Aukcja nr 128 - 26.10.2013

Paweł WRÓBEL „Gra w piłkę”
„Gra w piłkę”

olej, płótno, 81 x 107 cm,
nie sygn.

Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:

Poz. 5, „Gra w piłkę” - kontakt

Paweł WRÓBEL „Gra w piłkę”