Aukcja nr 128 - 26.10.2013

MALARSTWO, GRAFIKA, FOTOGRAFIA, RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6, 26 października 2013, godz. 16.00

W ofercie aukcji nr 128 znalazły się m.in. obrazy: T. Axentowicza, S. Filipkiewicza, J. Fałata, E. Gawlika, W. Hofmana, A. Karpińskiegho, J. Kidonia, W. Kossaka, A. Kotsisa, H. Pillatiego, F. Ruszczyca, K. Schweikarta, S. Suberlaka, I. Trusza, J. Wałacha, W. Weissa, W. Wodzinowskiego, P. Wróbla, L. Wyczółkowskiego, grafiki: A. Caldera, M. Chagalla, K. Czuryły, S. Dalego, J.K. Gumowskiego, J. Mierzejewskiego, K. Sichulskiego, J. Tarasina oraz srebra, szkło i ceramika.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami aukcji i sprzedaży poaukcyjnej.

Aukcja nr 128 - 26.10.2013

Marc CHAGALL: oryginalna litografia  z „Derriere le Miroir” nr 147, Maeght Éditeur, Paryż, 1964, 
38 x 28 cm.
Grafika opisana i reprodukowana w: „Marc Chagall. Die Litographien. La Collection Sorlier”, Verlag Gerd Hatje, 1999, s. 193, il. 411.
Author
Title
„Biały klaun. Le Clown blanc”, 1964
Details
oryginalna litografia z „Derriere le Miroir” nr 147, Maeght Éditeur, Paryż, 1964, 38 x 28 cm. Grafika opisana i reprodukowana w: „Marc Chagall. Die Litographien. La Collection Sorlier”, Verlag Gerd Hatje, 1999, s. 193, il. 411.
Cena wywoławcza:
1 300 zł 
Cena uzyskana:
1 300 zł

Poz. , Aukcja nr 128 - 26.10.2013 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 128 - 26.10.2013 - kontakt

Aukcja nr 128 - 26.10.2013

Jan Kanty GUMOWSKI: kompletna teka 14 litografii barwnych i czarno- białych, zeszyt IV. z cyklu „Motywy architektury polskiej”, z przedmową prof. Feliksa Kopery, dyrektora Muzeum Narodowego w Krakowie, Wydanie Ministerstwo Spraw Zagranicznych,  odbito w Zakładach Litograficznych  Fr. Zielińskiego i Sp. w Krakowie w 1926, tytuł również w j. francuskim, przedmowa i spis tablic w j. francuskim i j. angielskim, wym. tablic: 59,5 x 46,5 cm, wym. okładki: 63 x 49 cm.
Author
Title
„Jasna Góra”, 1926
Details
kompletna teka 14 litografii barwnych i czarno- białych, zeszyt IV. z cyklu „Motywy architektury polskiej”, z przedmową prof. Feliksa Kopery, dyrektora Muzeum Narodowego w Krakowie, Wydanie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, odbito w Zakładach Litograficznych Fr. Zielińskiego i Sp. w Krakowie w 1926, tytuł również w j. francuskim, przedmowa i spis tablic w j. francuskim i j. angielskim, wym. tablic: 59,5 x 46,5 cm, wym. okładki: 63 x 49 cm.
Cena wywoławcza:
3 200 zł 
Cena uzyskana:
Sprzedane

Poz. , Aukcja nr 128 - 26.10.2013 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 128 - 26.10.2013 - kontakt