Aukcja nr 128 - 26.10.2013

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6, 26 października 2013, godz. 16.00

W ofercie aukcji nr 128 znalazły się m.in. obrazy: T. Axentowicza, S. Filipkiewicza, J. Fałata, E. Gawlika, W. Hofmana, A. Karpińskiegho, J. Kidonia, W. Kossaka, A. Kotsisa, H. Pillatiego, F. Ruszczyca, K. Schweikarta, S. Suberlaka, I. Trusza, J. Wałacha, W. Weissa, W. Wodzinowskiego, P. Wróbla, L. Wyczółkowskiego, grafiki: A. Caldera, M. Chagalla, K. Czuryły, S. Dalego, J.K. Gumowskiego, J. Mierzejewskiego, K. Sichulskiego, J. Tarasina oraz srebra, szkło i ceramika.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami aukcji i sprzedaży poaukcyjnej.

Aukcja nr 128 - 26.10.2013

Tadeusz GRABOWSKI: olej, płótno, 90 x 60 cm,
sygn. p.d.: T. Grab.
Na odwrocie ołówkiem: XXX K
Obraz był eksponowany na wystawie malarstwa Tadeusza Grabowskiego, Mariana Kruczka i Zygmunta Lisa w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie w 1961, katalog wystawy poz. 8.
„XXX K”, 1960
olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: T. Grab. Na odwrocie ołówkiem: XXX K Obraz był eksponowany na wystawie malarstwa Tadeusza Grabowskiego, Mariana Kruczka i Zygmunta Lisa w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie w 1961, katalog wystawy poz. 8.
Cena wywoławcza:
2 400 zł
Cena uzyskana:

Poz. , Aukcja nr 128 - 26.10.2013 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 128 - 26.10.2013 - kontakt