AN „Ulica Garbarska w Żywcu z widokiem na wieżę kościoła farnego”, 1912

„Ulica Garbarska w Żywcu z widokiem na wieżę kościoła farnego”, 1912

olej, płótno, 90 x 62 cm, sygn. p.d.: WM (?) 912.
Obraz po konserwacji.

Cena wywoławcza:
3 200 zł

Poz. 9, „Ulica Garbarska w Żywcu z widokiem na wieżę kościoła farnego”, 1912 - kontakt