Bohdan KISZKA „Próbka. Huta I Maja”

„Próbka. Huta I Maja”

olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. p.d.: B. Kiszka
Na odwrocie na krosnach naklejka autorska i opis czerwonym flamastrem: „Próbka” olej 50 x 65 / ZPAP Nr. 5948 Katowice, ołówkiem: Huta I-go Maja / 85 d.2 (?)

Cena wywoławcza:
1 900 zł

Malarz związany ze śląskim środowiskiem artystycznym. W latach 1953-1959 kształcił się w krakowskiej ASP, dyplom u J. Fedkowicza w 1959.

Poz. 7, „Próbka. Huta I Maja” - kontakt