Paweł STELLER „Letni pejzaż z Wisły”, 1956

„Letni pejzaż z Wisły”, 1956

akwarela, papier (Fabriano), 33,5 x 45 cm, sygn. p.d.: P. Steller / Wisła-1956

Cena wywoławcza:
2 700 zł
Cena uzyskana:

Grafik, malarz, pedagog, związany ze śląskim środowiskiem artystycznym. Studiował we Lwowie, Pradze i grafikę u W. Skoczylasa w warszawskiej SSP. Z technik graficznych uprawiał drzeworyt, z technik malarskich akwarelę. Jego akwarelowe pejzaże, najczęściej z okolic Śląska Cieszyńskiego, Beskidów i Tatr, cechuje znakomite opanowanie warsztatu i świetlista paleta barw.

Poz. 3, „Letni pejzaż z Wisły”, 1956 - kontakt