Paweł WRÓBEL „Kopalnia. Wykolejony wózek”, 1983

„Kopalnia. Wykolejony wózek”, 1983

akryl, płótno, 40 x 55 cm, sygn. p.d.: Wróbel P 1983 r.

Cena wywoławcza:
3 700 zł
Cena uzyskana:
6 100 zł

Poz. 5, „Kopalnia. Wykolejony wózek”, 1983 - kontakt