Teodor AXENTOWICZ „Dziewczyna z dzbanem”

„Dziewczyna z dzbanem”

akwaforta, 15,5 x 11,5 cm, sygn. na płycie p.d.: Axent.
Na odwrocie napis ołówkiem: T. Axentowicz / Akwaforta.

Cena wywoławcza:
3 200 zł
Cena uzyskana:
4 300 zł

Poz. 53, „Dziewczyna z dzbanem” - kontakt