Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 18 maja 2013 - godz. 16.00

W ofercie aukcji nr 124 znalazły się m.in. obrazy: T. Axentowicza, W. Bakałowicza, S. Eidrigeviciusa, J. Fałata, S. Gałka, E. Gawlika, W. Hofmana, J. Hrynkowskiego, Z. Józefczyka, J. Malczewskiego, R. Malczewskiego, Nikofora, I. Pinkasa, P. Stellera, J. Wałacha, Ireny Weissowej, grafiki: T. Axentowicza, A. Caldera, M. Chagala, S. Dalego, W. Skoczylasa, J. S. Suberlaka, oraz brązy, srebra, ceramika.

Marc CHAGALL: oryginalna litografia z „Chagall Litographe”, Ándre Sauret, Monte Carlo, 1960.
32 x 24 cm.
Grafika opisana i reprodukowana w: „Marc Chagall. Die Litographien. La Collection Sorlier”, Verlag Gerd Hatje, 1999, ss. 127, 128, il. 289.
„Cyrk. Le Cirque”, 1960
oryginalna litografia z „Chagall Litographe”, Ándre Sauret, Monte Carlo, 1960. 32 x 24 cm. Grafika opisana i reprodukowana w: „Marc Chagall. Die Litographien. La Collection Sorlier”, Verlag Gerd Hatje, 1999, ss. 127, 128, il. 289.
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł

Poz. , Aukcja nr 124 - 18.05.2013 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 124 - 18.05.2013 - kontakt

Marc CHAGALL: oryginalna litografia barwna z „Chagall Litographe Tom II”, Ándre Sauret, Monte Carlo, 1963.
32 x 24 cm,
Grafika opisana i reprodukowana w: „Marc Chagall. Die Litographien. La Collection Sorlier”, Verlag Gerd Hatje, 1999, s. 190, il. 394.
„Zakochany klaun. Le Clown amoureux”, 1963
oryginalna litografia barwna z „Chagall Litographe Tom II”, Ándre Sauret, Monte Carlo, 1963. 32 x 24 cm, Grafika opisana i reprodukowana w: „Marc Chagall. Die Litographien. La Collection Sorlier”, Verlag Gerd Hatje, 1999, s. 190, il. 394.
Cena wywoławcza:
1 300 zł
Cena uzyskana:
1 300 zł