Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 18 maja 2013 - godz. 16.00

W ofercie aukcji nr 124 znalazły się m.in. obrazy: T. Axentowicza, W. Bakałowicza, S. Eidrigeviciusa, J. Fałata, S. Gałka, E. Gawlika, W. Hofmana, J. Hrynkowskiego, Z. Józefczyka, J. Malczewskiego, R. Malczewskiego, Nikofora, I. Pinkasa, P. Stellera, J. Wałacha, Ireny Weissowej, grafiki: T. Axentowicza, A. Caldera, M. Chagala, S. Dalego, W. Skoczylasa, J. S. Suberlaka, oraz brązy, srebra, ceramika.

NIKIFOR KRYNICKI: akwarela, karton, 21,5 x 15,3 cm, u dołu napis: SŁTNOWASTARYROSYTASEŁO.
Na odwrocie okrągła pieczęć z napisem: „Pamiątka z Krynicy / Nikifor”, podłużna pieczęć z napisem: „Nikifor Artysta /Krynica Wieś”, ołówkiem: 100 zł.
Praca zakupiona bezpośrednio od Nikifora ok. 1960
„Cerkiew”
akwarela, karton, 21,5 x 15,3 cm, u dołu napis: SŁTNOWASTARYROSYTASEŁO. Na odwrocie okrągła pieczęć z napisem: „Pamiątka z Krynicy / Nikifor”, podłużna pieczęć z napisem: „Nikifor Artysta /Krynica Wieś”, ołówkiem: 100 zł. Praca zakupiona bezpośrednio od Nikifora ok. 1960
Cena wywoławcza:
1 800 zł
Cena uzyskana:
1 800 zł

Poz. , Aukcja nr 124 - 18.05.2013 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 124 - 18.05.2013 - kontakt