Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 18 maja 2013 - godz. 16.00

W ofercie aukcji nr 124 znalazły się m.in. obrazy: T. Axentowicza, W. Bakałowicza, S. Eidrigeviciusa, J. Fałata, S. Gałka, E. Gawlika, W. Hofmana, J. Hrynkowskiego, Z. Józefczyka, J. Malczewskiego, R. Malczewskiego, Nikofora, I. Pinkasa, P. Stellera, J. Wałacha, Ireny Weissowej, grafiki: T. Axentowicza, A. Caldera, M. Chagala, S. Dalego, W. Skoczylasa, J. S. Suberlaka, oraz brązy, srebra, ceramika.

ANERI (Irena WEISSOWA): olej, tektura, 45 x 62 cm, sygn. l.d.: Aneri.
Na odwrocie autorski opis tuszem i ołówkiem: N 3 Aneri / (Irena Weissowa) / Rano / „Widok z Kalwaryi” / olejno w r. 1929 / (wzgórze Lanckorony we mgle), oraz pieczęć magazynu przyborów malarskich R. Aleksandrowicz.
„Widok z Kalwarii. Wzgórze Lanckorony we mgle”, 1929
olej, tektura, 45 x 62 cm, sygn. l.d.: Aneri. Na odwrocie autorski opis tuszem i ołówkiem: N 3 Aneri / (Irena Weissowa) / Rano / „Widok z Kalwaryi” / olejno w r. 1929 / (wzgórze Lanckorony we mgle), oraz pieczęć magazynu przyborów malarskich R. Aleksandrowicz.
Cena wywoławcza:
7 200 zł

Poz. , Aukcja nr 124 - 18.05.2013 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 124 - 18.05.2013 - kontakt