Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 18 maja 2013 - godz. 16.00

W ofercie aukcji nr 124 znalazły się m.in. obrazy: T. Axentowicza, W. Bakałowicza, S. Eidrigeviciusa, J. Fałata, S. Gałka, E. Gawlika, W. Hofmana, J. Hrynkowskiego, Z. Józefczyka, J. Malczewskiego, R. Malczewskiego, Nikofora, I. Pinkasa, P. Stellera, J. Wałacha, Ireny Weissowej, grafiki: T. Axentowicza, A. Caldera, M. Chagala, S. Dalego, W. Skoczylasa, J. S. Suberlaka, oraz brązy, srebra, ceramika.

Ewald GAWLIK: olej, płótno, 32 x 41,5 cm, sygn. p.d.: E. Gawlik 82.
Na odwrocie dedykacja tuszem: „Miłej Pani Doktor / Krystynie Buschmann / z wdzięcznością   od pacjentki Elfrydy Gawlik”, oraz autorski opis tuszem: „Chata Androsa” w Janowie miejs. / wyk. Ewald Galik / 1982.
„Chata Androsa w Janowie Miejskim”, 1982
olej, płótno, 32 x 41,5 cm, sygn. p.d.: E. Gawlik 82. Na odwrocie dedykacja tuszem: „Miłej Pani Doktor / Krystynie Buschmann / z wdzięcznością od pacjentki Elfrydy Gawlik”, oraz autorski opis tuszem: „Chata Androsa” w Janowie miejs. / wyk. Ewald Galik / 1982.
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Cena uzyskana:
8 200 zł

Poz. , Aukcja nr 124 - 18.05.2013 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 124 - 18.05.2013 - kontakt