Paweł WRÓBEL „Przy piwie”, 1982

Aukcja nr 119 - 13.10.2012

„Przy piwie”, 1982

akryl, płótno, 50 x 59 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1982 r.,
na górnej listwie ramy drukowana naklejka: Paweł Wróbel / „Beim Bier” / „Przy piwie”, 1982 / aus der Sammlung von Anna und Teodor Segiet.

Cena wywoławcza:
4 500 zł
Cena uzyskana:
8 100 zł

Poz. 1, „Przy piwie”, 1982 - kontakt