Paweł WRÓBEL „Pejzaż z Giszowca”, 1974

Aukcja nr 119 - 13.10.2012

„Pejzaż z Giszowca”, 1974

olej, płótno, 21,5 x 29 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1974 r.

Cena wywoławcza:
2 900 zł
Cena uzyskana:
3 900 zł

Poz. 2, „Pejzaż z Giszowca”, 1974 - kontakt