Ludwik ROWIŃSKI „Orka”, ok. 1933

„Orka”, ok. 1933

olej, tektura, 36,5 x 29 cm,
sygn. l.d.: L. Rowiński.
Na odwrocie naklejka drukowana, wypełniona atramentem: „Marjan Orlicki / Impresario / Czołowych Malarzy Polskich / Lwów, św. Zofji 28 / Telefon 81-47. / Lwów, dnia 28 V 1933. / Niniejszym poświadczam, / że obraz p.t. „Orka” jest orygi- / nałem art. mal L. Rowińskiego / Marjan Orlicki”.
Obraz został zakupiony przez dziadka obecnych właścicieli w 1933 na wystawie we Lwowie.

Cena wywoławcza:
2 400 zł

Poz. 8, „Orka”, ok. 1933 - kontakt