Jan WAŁACH „Na Złotym Groniu”, 1924

„Na Złotym Groniu”, 1924

olej, tektura, 37 x 26,5 cm,
sygn. l.d.: J. Wałach.
Na odwrocie autorski opis oł.: „Jan Wałach /’Na Złotym Groniu’ / Istebna 1924 / listopad / Nr. 12”.

Cena wywoławcza:
3 800 zł

Poz. 9, „Na Złotym Groniu”, 1924 - kontakt