Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 12 maja 2012 - godz. 16.00

: porcelana, ciemnozielone szkliwo, oprawa brąz złocony, wym.: 18 x 41 x 17 cm; porcelanowy owalny korpus dekorowany białym reliefowym motywem putt, waz z kwiatami, roślin, ptaków i motyli na ciemnozielonym tle, oprawa na 4 ażurowych, wolutowych nóżkach, plastyczne uchwyty z motywem łabędzich głów, przechodzących w akantowe woluty; znak niebieski podszkliwny KPM Berlin: (berło) / Sgr. P (Segerporzellan) ; wyciskane: 260 / 1 S / A.
Berlin, 1882-1918.
ŻARDINIERA KPM SEGER
porcelana, ciemnozielone szkliwo, oprawa brąz złocony, wym.: 18 x 41 x 17 cm; porcelanowy owalny korpus dekorowany białym reliefowym motywem putt, waz z kwiatami, roślin, ptaków i motyli na ciemnozielonym tle, oprawa na 4 ażurowych, wolutowych nóżkach, plastyczne uchwyty z motywem łabędzich głów, przechodzących w akantowe woluty; znak niebieski podszkliwny KPM Berlin: (berło) / Sgr. P (Segerporzellan) ; wyciskane: 260 / 1 S / A. Berlin, 1882-1918.
Cena wywoławcza:
3 000 zł

Poz. , Aukcja nr 116 - 12.05.2012 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 116 - 12.05.2012 - kontakt