Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 12 maja 2012 - godz. 16.00

Ludwik ROWIŃSKI: olej, tektura, 36,5 x 29 cm,
sygn. l.d.: L. Rowiński.
Na odwrocie naklejka drukowana, wypełniona atramentem: „Marjan Orlicki / Impresario / Czołowych Malarzy Polskich / Lwów, św. Zofji 28 / Telefon 81-47. / Lwów, dnia 28 V 1933. / Niniejszym poświadczam, / że obraz p.t. „Orka”  jest orygi- / nałem art. mal L. Rowińskiego / Marjan Orlicki”.
Obraz został zakupiony przez dziadka obecnych właścicieli w 1933 na wystawie we Lwowie.
„Orka”, ok. 1933
olej, tektura, 36,5 x 29 cm, sygn. l.d.: L. Rowiński. Na odwrocie naklejka drukowana, wypełniona atramentem: „Marjan Orlicki / Impresario / Czołowych Malarzy Polskich / Lwów, św. Zofji 28 / Telefon 81-47. / Lwów, dnia 28 V 1933. / Niniejszym poświadczam, / że obraz p.t. „Orka” jest orygi- / nałem art. mal L. Rowińskiego / Marjan Orlicki”. Obraz został zakupiony przez dziadka obecnych właścicieli w 1933 na wystawie we Lwowie.
Cena wywoławcza:
2 400 zł

Poz. , Aukcja nr 116 - 12.05.2012 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 116 - 12.05.2012 - kontakt