Paweł WRÓBEL „Kolędnicy”, 1979

Aukcja nr 111 - 22.10.2011

„Kolędnicy”, 1979

akryl, płótno, 58 x 86 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1979 r.
Na odwrocie napis flamastrem: „Paweł Wróbel / ‘Kolędnicy’ /1979 r./ 86 x 58”,oraz ołówkiem: „Wł. Tomka Wróblewskiego / Kolędnicy”.

Cena wywoławcza:
5 000 zł
Cena uzyskana:
5 000 zł

Poz. 1, „Kolędnicy”, 1979 - kontakt