Aukcja nr 111 - 22.10.2011

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 22 października 2011 - godz. 16.00

Aukcja nr 111 - 22.10.2011

: mechanizm kwadransowy z  repetierem, budzikiem i kalendarzem, wychwyt kotwicowy,  emaliowana prostokątna tarcza z cyframi rzymskimi (godziny) i arabskimi (budzik i kalendarz),  sygnowana: „W. Schönberger / Wien”, obudowa mosiądz ( ślady złocenia), ścianki boczne, przednia i daszek wypełnione  fazowanymi szybkami, na daszku przycisk repetiera, wym. 11,5 x 8 x 7 cm,  kluczyk nieoryginalny, b. drobne pęknięcie szybki w daszku. Austria, ok. 1870
ZEGAR PODRÓŻNY WENZEL SCHŐNBERGER
mechanizm kwadransowy z repetierem, budzikiem i kalendarzem, wychwyt kotwicowy, emaliowana prostokątna tarcza z cyframi rzymskimi (godziny) i arabskimi (budzik i kalendarz), sygnowana: „W. Schönberger / Wien”, obudowa mosiądz ( ślady złocenia), ścianki boczne, przednia i daszek wypełnione fazowanymi szybkami, na daszku przycisk repetiera, wym. 11,5 x 8 x 7 cm, kluczyk nieoryginalny, b. drobne pęknięcie szybki w daszku. Austria, ok. 1870
Cena wywoławcza:
6 000 zł

Poz. , Aukcja nr 111 - 22.10.2011 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 111 - 22.10.2011 - kontakt