Aukcja nr 111 - 22.10.2011

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 22 października 2011 - godz. 16.00

Aukcja nr 111 - 22.10.2011

Wilhelm FŰGLISTER: płaskorzeźba w drewnie lipowym, rama rzeźbiona, barwiona na czarno,
62 x 77,5 cm,(  wym. z ramą ) 95 x 115 cm,
sygn. ryta  p.d.: W. Fuglister 1876;
rama sygn. rytym  monogramem W.F. i pełnym nazwiskiem z datą.
„Cesarz Franz Josef z grupą myśliwych. Scena po polowaniu”, 1876
płaskorzeźba w drewnie lipowym, rama rzeźbiona, barwiona na czarno, 62 x 77,5 cm,( wym. z ramą ) 95 x 115 cm, sygn. ryta p.d.: W. Fuglister 1876; rama sygn. rytym monogramem W.F. i pełnym nazwiskiem z datą.
Cena wywoławcza:
10 000 zł
Cena uzyskana:
10 000 zł

Poz. , Aukcja nr 111 - 22.10.2011 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 111 - 22.10.2011 - kontakt