Aukcja nr 110 - 24.09.2011

RATUSZ - Muzeum Częstochowskie - Sala Reprezentacyjna - I p. - Częstochowa - Al. NMP 45
24 września 2011 - godz. 16.00

zobacz katalog i wyniki aukcji >

Zapraszamy na wystawę przedaukcyjną w salonie Desy w Częstochowie przy Al. NMP 40/42
czynną w dniach od 15 do 23 września w godz. 10.30 - 18.00 oraz na wystawę aukcyjną
24 września 2011 w Sali Reprezentacyjnej Ratuszu czynną w godz. 12.00 - 16.00.
DESA Aukcja nr 110

pobierz eBook z katalogiem aukcji >

Adam SETKOWICZ (1876-1945)
„Polowanie zimą”, 1917
olej, płótno, 42 x 68 cm
sygn. l.d.: A. Setkowicz / 1917