Paweł STELLER „Planetarium w W.P.K.iW. w Chorzowie”, 1967

„Planetarium w W.P.K.iW. w Chorzowie”, 1967

drzeworyt, 19,5 x 24,8 cm,
sygn. oł. p.d.: P. Steller 1967; l.d. oł.: Drzeworyt - Planetarium w W. P. K. i W. w Chorzowie.

Cena wywoławcza:
550 zł

Grafik, malarz, pedagog, związany ze śląskim środowiskiem artystycznym. Studiował we Lwowie, Pradze i grafikę u W. Skoczylasa w warszawskiej SSP. Z technik graficznych uprawiał drzeworyt, z technik malarskich akwarelę. Prace graficzne artysty cechuje perfekcyjne opanowanie warsztatu i realistyczne, wyraziste opracowanie tematu.

Poz. 59, „Planetarium w W.P.K.iW. w Chorzowie”, 1967 - kontakt