Paweł WRÓBEL „Miasteczko śląskie”, 1979

„Miasteczko śląskie”, 1979

akryl, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P 1979 r.

Cena wywoławcza:
3 400 zł
Cena uzyskana:
4 000 zł

Poz. 1, „Miasteczko śląskie”, 1979 - kontakt