Władysław CHMIELIŃSKI „Krucyfiks Wita Stwosza w kościele Mariackim”

„Krucyfiks Wita Stwosza w kościele Mariackim”

akwarela, papier, 50 x 35 cm,
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński;
Na odwrocie pieczątka warszawskiej galerii Antoniego Parkota.

Cena wywoławcza:
5 400 zł

Poz. 9, „Krucyfiks Wita Stwosza w kościele Mariackim” - kontakt