Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 28 maja 2011

Adam BUNSCH: drzeworyt barwny, 14,7 x 18,5 cm,
sygn. oł. l.d.: A. Bunsch; p.d.: drzeworyt;
Na odwrocie naklejka salonu K. Wojciechowskiego w Krakowie wypełniona atramentem, z datą przyjęcia 1938. Na naklejce dedykacja atramentem z 2/X 1938.
„Chrząszcze i kwitnąca czeremcha”, ok. 1931
drzeworyt barwny, 14,7 x 18,5 cm, sygn. oł. l.d.: A. Bunsch; p.d.: drzeworyt; Na odwrocie naklejka salonu K. Wojciechowskiego w Krakowie wypełniona atramentem, z datą przyjęcia 1938. Na naklejce dedykacja atramentem z 2/X 1938.
Cena wywoławcza:
680 zł
Cena uzyskana:
sprzed. poauk.

Poz. , Aukcja nr 108 - 28.05.2011 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 108 - 28.05.2011 - kontakt

Joan MIRÓ: oryginalna litografia barwna, 27,7 x 56 cm,
sygn. na kamieniu p.d.: Miro,
podwójna plansza z A. Jouffroy, J. Teixidor
„Abstrakcja”, 1972
oryginalna litografia barwna, 27,7 x 56 cm, sygn. na kamieniu p.d.: Miro, podwójna plansza z A. Jouffroy, J. Teixidor "Joan Miro Sculptures ", Paris, Meaght 1972, Mourlot 948. Do książki zostały dołączone dwie oryginalne litografie Miró (Mourlot 948 i 949).
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł