Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 28 maja 2011

Joan MIRÓ: oryginalna litografia barwna, 27,7 x 56 cm,
sygn. na kamieniu p.d.: Miro,
podwójna plansza z A. Jouffroy, J. Teixidor
„Abstrakcja”, 1972
oryginalna litografia barwna, 27,7 x 56 cm, sygn. na kamieniu p.d.: Miro, podwójna plansza z A. Jouffroy, J. Teixidor "Joan Miro Sculptures ", Paris, Meaght 1972, Mourlot 948. Do książki zostały dołączone dwie oryginalne litografie Miró (Mourlot 948 i 949).
Cena wywoławcza:
2 000 zł
Cena uzyskana:
2 100 zł

Poz. , Aukcja nr 108 - 28.05.2011 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 108 - 28.05.2011 - kontakt