Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 28 maja 2011

Michael LATTRY: (Mikhail Prolopidovich Latri),
akwarela, ołówek, papier, 31,5 x 32,5 cm,
sygn. l.d.: M Lattry / 1923;
Podobna kompozycja, również z 1923, o nieco zmienionych detalach i bardziej rozbudowanym drugim planie, była prezentowana na indywidualnej wystawie artysty w londyńskim Savile Club, 19 maja do 19 czerwca 2009.
„Kobieta-wąż. Odaliska”, 1923
(Mikhail Prolopidovich Latri), akwarela, ołówek, papier, 31,5 x 32,5 cm, sygn. l.d.: M Lattry / 1923; Podobna kompozycja, również z 1923, o nieco zmienionych detalach i bardziej rozbudowanym drugim planie, była prezentowana na indywidualnej wystawie artysty w londyńskim Savile Club, 19 maja do 19 czerwca 2009.
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Cena uzyskana:
sprzed. poauk.

Poz. , Aukcja nr 108 - 28.05.2011 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 108 - 28.05.2011 - kontakt