Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 28 maja 2011

Adam BUNSCH: olej, płótno, 92 x 67,5 cm,
sygn. i tytuł l.d.:
„Ostatnia podróż połamanych skrzydeł”, 1924
olej, płótno, 92 x 67,5 cm, sygn. i tytuł l.d.: "Ostatnia podróż połamanych skrzydeł" A. Bunsch 1924; Na odwrocie drukowana naklejka TPSP w Krakowie z pismem maszynowym: "Adam Bunsch / Ostatnia podróż połamanych skrzydeł / olej 91 x 67 / Właściciel p. Ewa Getyńska, Warszawa / Wystawa dzieł Adama Bunscha".
Cena wywoławcza:
13 500 zł
Cena uzyskana:
13 500 zł

Poz. , Aukcja nr 108 - 28.05.2011 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 108 - 28.05.2011 - kontakt