Adam SETKOWICZ „Wieś w zimie”

Aukcja nr 101 - 23.10.2010

Adam SETKOWICZ „Wieś w zimie”
„Wieś w zimie”

olej, tektura, 13,7 x 21,7 cm,
sygn. na odwrocie p.g.: A. Setkowicz

Cena wywoławcza:
2 800 zł

Poz. 6, „Wieś w zimie” - kontakt

Adam SETKOWICZ „Wieś w zimie”