Władysław ZAKRZEWSKI „Pejzaż z kopalnią”, 1935

Aukcja nr 101 - 23.10.2010

„Pejzaż z kopalnią”, 1935

akwarela, ołówek, 24 x 33 cm,
sygn. ołówkiem p.d.: Zakrzewski / 1935.
Na odwrocie dedykacja atramentem z 1961.

Cena wywoławcza:
1 000 zł

Poz. 7, „Pejzaż z kopalnią”, 1935 - kontakt