Aukcja nr 101 - 23.10.2010

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 23 października 2010 - godz. 16.00

Aukcja nr 101 - 23.10.2010

Zygmunt ACEDAŃSKI: drzeworyt, 18,5 x 23,7 cm,
sygn. oł. p.d.: Z. Acedański; l.d.: Drzeworyt (ul. Miodowa  Krzemieniec).
Grafika reprodukowana w: I. Rylska „Katalog zbiorów grafiki  tom I”, MN we Wrocławiu, Wrocław, 1983, str. 61, kat. 2.
W. Odorowski, D. Sewer-Puchalska „Kolonia  artystyczna w Krzemieńcu nad Ikwą”, Muzeum Nadwiślańskie, Kazimierz Dolny, 2010, str. 53.
„Ulica Miodowa w Krzemieńcu”, ok. 1936
drzeworyt, 18,5 x 23,7 cm, sygn. oł. p.d.: Z. Acedański; l.d.: Drzeworyt (ul. Miodowa Krzemieniec). Grafika reprodukowana w: I. Rylska „Katalog zbiorów grafiki tom I”, MN we Wrocławiu, Wrocław, 1983, str. 61, kat. 2. W. Odorowski, D. Sewer-Puchalska „Kolonia artystyczna w Krzemieńcu nad Ikwą”, Muzeum Nadwiślańskie, Kazimierz Dolny, 2010, str. 53.
Cena wywoławcza:
700 zł

Poz. , Aukcja nr 101 - 23.10.2010 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 101 - 23.10.2010 - kontakt

Aukcja nr 101 - 23.10.2010

Paweł STELLER: drzeworyt barwny, 32 x 23 cm,
sygn. oł. p.d.: P. Steller 1939 ; l.d.: Drzeworyt– Noc księżycowa u źródeł Wisły”.
Drzeworyt barwny o tytule „U źródeł Wisły”, 1939, w nieco odmiennej wersji kolorystycznej reprodukowany w: „Paweł  Steller. Życie i twórczość (1895-1974)”, Muzeum Historii Katowic, Katowice, 2006, s. 130, il. 132.
„Noc księżycowa u źródeł Wisły”, 1939
drzeworyt barwny, 32 x 23 cm, sygn. oł. p.d.: P. Steller 1939 ; l.d.: Drzeworyt– Noc księżycowa u źródeł Wisły”. Drzeworyt barwny o tytule „U źródeł Wisły”, 1939, w nieco odmiennej wersji kolorystycznej reprodukowany w: „Paweł Steller. Życie i twórczość (1895-1974)”, Muzeum Historii Katowic, Katowice, 2006, s. 130, il. 132.
Cena wywoławcza:
1 300 zł