Aukcja nr 101 - 23.10.2010

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 23 października 2010 - godz. 16.00

Aukcja nr 101 - 23.10.2010

Ignacy PINKAS : olej, tektura, 50 x 40,5 cm,
sygn. l.d.: I. Pinkas Praha 1925.
Na odwrocie drukowana naklejka wypełniona atramentem: Ignacy Pinkas  / Stare miasto / olej / 600 zł / data nadesłania: 25. III. 1926, oraz atramentem: Ignacy Pinkas, ołówkiem: stare miasto / ratusz.
„Ratusz i rynek staromiejski w Pradze”, 1925
olej, tektura, 50 x 40,5 cm, sygn. l.d.: I. Pinkas Praha 1925. Na odwrocie drukowana naklejka wypełniona atramentem: Ignacy Pinkas / Stare miasto / olej / 600 zł / data nadesłania: 25. III. 1926, oraz atramentem: Ignacy Pinkas, ołówkiem: stare miasto / ratusz.
Cena wywoławcza:
4 500 zł

Poz. , Aukcja nr 101 - 23.10.2010 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 101 - 23.10.2010 - kontakt