Aukcja nr 101 - 23.10.2010

Galeria BWA - Katowice, Al. Korfantego 6 - 23 października 2010 - godz. 16.00

Aukcja nr 101 - 23.10.2010

Tadeusz KORPAL: olej, płótno, 100 x 64 cm,
sygn. p.d.: T. Korpal.
Na odwrocie naklejka (długopisem) z wystawy „Grupy Zachęta” w Warszawie i drukowana naklejka autorska (wypełniona długopisem) z tytułem „W pracowni rzeźbiarza”, na krosnach drukowana naklejka krakowskiego TPSP (wypełniona pismem maszynowym) z tytułem „W pracowni artysty”.
„W pracowni rzeźbiarza (w pracowni artysty)”
olej, płótno, 100 x 64 cm, sygn. p.d.: T. Korpal. Na odwrocie naklejka (długopisem) z wystawy „Grupy Zachęta” w Warszawie i drukowana naklejka autorska (wypełniona długopisem) z tytułem „W pracowni rzeźbiarza”, na krosnach drukowana naklejka krakowskiego TPSP (wypełniona pismem maszynowym) z tytułem „W pracowni artysty”.
Cena wywoławcza:
5 000 zł

Poz. , Aukcja nr 101 - 23.10.2010 - czytaj więcej

Poz. , Aukcja nr 101 - 23.10.2010 - kontakt