INKRUSTOWANE PUDEŁKO HUCULSKIE, ok. 1930

drewno, wym.: 7,5 x 28,5 x 18 cm; powierzchnia korpusu i pokrywy intarsjowane i inkrustowane dekoracją geometryczną z mosiądzu, koralików, macicy perłowej. Stan zachowania: brak kluczyka, dr. wyszczerbienie w lewym narożniku przy podstawie.

Cena wywoławcza:
680 zł

Poz. 87, INKRUSTOWANE PUDEŁKO HUCULSKIE, ok. 1930 - kontakt