HUCULSKIE PRZYBORY BIUROWE, ok. 1930

nóż do papieru (dł. 24,5 cm) i obsadka na pióro (dł. 19 cm); drewno intarsjowane i inkrustowane dekoracją geometryczną z mosiądzu, koralików, macicy perłowej. Stan zachowania dobry.

Cena wywoławcza:
680 zł

Poz. 86, HUCULSKIE PRZYBORY BIUROWE, ok. 1930 - kontakt