FIGURKA „PIERROT i KOLOMBINA. POCAŁUNEK” PACYKÓW

fajans, farby podszkliwne, wys. 23,5 cm, znak wyciskany: P w trójkącie, wyciskane numery: 2 / 689 / 116. Stan zachowania: wyszczerbione zwieńczenie i krawędź brzegu kapelusza Pierrota, oraz wytarte szkliwo na guziku kapelusza, dr. przetarcia na czarnym gorsecie Kolombiny, ubytek szkliwa na ramieniu Kolombiny.
Pacyków, 1921-1929

Cena wywoławcza:
3 900 zł
Cena uzyskana:
6 200 zł

Poz. 81, FIGURKA „PIERROT i KOLOMBINA. POCAŁUNEK” PACYKÓW - kontakt