Paweł WRÓBEL „Żniwa”, 1980

Paweł WRÓBEL  „Żniwa”, 1980
„Żniwa”, 1980

akryl, płótno, 62 x 66 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1980 r.

Cena wywoławcza:
5 900 zł
Cena uzyskana:
9 600 zł

Poz. 2, „Żniwa”, 1980 - kontakt

Paweł WRÓBEL  „Żniwa”, 1980