Ewald GAWLIK „Wiosna przy ul. Barbórki w Giszowcu”, 1988

„Wiosna przy ul. Barbórki w Giszowcu”, 1988

olej, płótno, 50 x 120 cm,
sygn. p.d.: E. Gawlik / 1988.
Na odwrocie dwie nalepki autorskie z tekstem długopisem, pierwsza z dedykacją: Szanownemu Państwu / Zenonie i Józefowi Olejniczak / z wyrazami Przyjaźni / od Autora 1989 / Ewald Gawlik, druga nalepka: Tyt: Wiosna przy ul. Barbórki / w Giszowcu / Wym: 50 x 150 cm / Tech: olej na płótnie / Wyk: Ewald Gawlik 1988 r.
Praca ze zbiorów rodzinnych Państwa Sigrid i Józefa Olejniczaków.

Cena wywoławcza:
12 000 zł
Cena uzyskana:
18 000 zł

Poz. 6, „Wiosna przy ul. Barbórki w Giszowcu”, 1988 - kontakt