Paweł WRÓBEL „Utopiec, diabeł i skarbnik”, 1979

„Utopiec, diabeł i skarbnik”, 1979

akryl, płótno, 62 x 65,5 cm,
sygn. p.d.: Wróbel P / 1979 r.

Cena wywoławcza:
5 900 zł
Cena uzyskana:
34 000 zł

Poz. 3, „Utopiec, diabeł i skarbnik”, 1979 - kontakt