Wlastimil HOFMAN „Starzec w sukmanie”

„Starzec w sukmanie”

olej, sklejka, 25 x 34,5 cm,
sygn. l.d.: Wlastimil Hofman.
Obraz przywieziony w czasie repatriacji ze Lwowa.

Cena wywoławcza:
13 500 zł

Poz. 45, „Starzec w sukmanie” - kontakt