Ewald GAWLIK „Słoneczniki”, 1984

„Słoneczniki”, 1984

olej, płyta, 84,5 x 68,5 cm,
sygn. p.d.: E. Gawlik 84.
Obraz zakupiony od malarza Bronisława Krawczuka.

Cena wywoławcza:
7 300 zł
Cena uzyskana:
7 400 zł

Poz. 9, „Słoneczniki”, 1984 - kontakt